SEZONOWE PRZECHOWYWANIE OPON

Z uwagi na fakt, iż coraz więcej kierowców przekonuje się do sezonowej zmiany opon i regularnie wymienia je 2 razy w roku, PNEU-CARS świadczy również usługę w zakresie sezonowego przechowywania opon i felg.

Pamiętajmy, że opona jest elementem bardzo delikatnym i aby po okresie sezonowego przechowywania była sprawna i nadawała się ponownie do jazdy musi być odpowiednio magazynowana. Sposób składowania uzależniony jest od tego, czy przechowujemy całe koła, czy tylko same opony. Przechowywanie opon w niewłaściwych warunkach powoduje zmiany ich właściwości fizycznych, a nawet może doprowadzić do ich zniszczenia w stopniu uniemożliwiającym dalszą eksploatację.
 
 
Mając zatem na uwadze bezpieczeństwo, wygodę i komfort jazdy naszych klientów uznaliśmy, że najwygodniejszym rozwiązaniem jest pozostawienie opon w naszym serwisie.

My zadbamy, aby tuż po ich zdjęciu były oczyszczone z brudu i wysuszone, należycie oznaczona została ich pozycja, odpowiednio składowane i przechowywane tak, by zachowały swoje właściwości.