SERWIS OPON

Jednym z ważniejszych czynników wpływających na bezpieczną i komfortową jazdę jest stan opon. To właśnie one mają bezpośredni kontakt naszego samochodu z nawierzchnią drogi i w przypadku złego stanu technicznego przyczynić się mogą do utraty przyczepności i stateczności auta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu klientów PNEU-CARS w swojej ofercie posiada usługi związane z sezonową zmianą opon, wymianą ogumienia na nowe oraz jego pełnym serwisem.

W ciągłej sprzedaży posiadamy opony i felgi (stalowe i aluminiowe) nowe i używane, a na zamówienie sprowadzamy te, których aktualnie nie posiadamy w naszej ofercie.
Każdemu klientowi doradzimy i dobierzemy opony i felgi dostosowane do zasobności jego portfela i wymagań technicznych auta.

Nie zapominamy też o każdorazowym wyważaniu komputerowym kół, kontroli ciśnienia oraz sprawdzeniu stanu zaworów, które zużywają się pod wpływem czasu i eksploatacji, co z kolei powoduje powolną utratę ciśnienia w oponach.
Źle wyważone opony bowiem oraz brak w nich właściwego ciśnienia są przyczyną drgań i wibracji w samochodzie, przedwczesnego i nieregularnego zużywania się ogumienia i elementów zawieszenia oraz zbytniego zużycia paliwa. 

Dbając o dobro i bezpieczeństwo naszego klienta oraz profesjonalizm naszych usług zalecamy, po każdorazowej zmianie opon, dokonać kontroli geometrii i zbieżności kół, a w razie potrzeby regulacji w celu poprawnego ustawienia.